Choď na obsah Choď na menu
 


Výstavy

2. 10. 2008

Celkom sme sa zúčastnil 3 výstav z čoho som bol dva krát diskvalifikovaný a raz výborný.

Moja prvá výstava v Hronci, kde som sa stretol aj so svojím bráchom Baffinom, dopadla diskvalifikáciou pre moje ešte neupravené zúbky. Pánu rozhodcovi som sa však veľmi páčil a tak som si odniesol svoju prvú zlatú medailu:D  posudzoval pán Ľudek Novák.

 

Na druhej výstave, tiež v Hronci, som zaznamenal svoj prvý úspech. Nastúpil som v triede otvorenej, kde nás bolo sedem hovikov. A ja som skončil s hodnotením VÝBORNÝ 5!!! Za triumf považujem i to že za mnou skončil Junior Šampión!!! Na tejto výstave sme sa s paničkou zúčastnili i súťaže Mladý vystavovateľ kde sme spolu skončili, ešte neskúsení, na krásnom 3.mieste a domov sme si niesli ďalšiu zlatú medailu!!!:D posudzoval pán Jaroslav Matyáš.

Bonitácia a zvod mladých sme spravili bez problémov. Prišli sme urobili čo sme mali a išli. A to všetko bez jediného tréningu!!!


Tretia výstava vo Varíne bola trošku sklamaním, pretože ma opäť vylúčili:( Ale zato som sa pani posudzovateľke veľmi páčil o čom svedčí aj krásny posudok!!!

-5 ročný silný pes,mohutného typu,veľmi mohutná krásna hlava,uši dobrej veľkosti,viac vzadu nasadené,voľné pysky,kompletný nožnicový zhryz,veľmi pekný výraz psa,výborné úhlenie, výborné končatiny, silná kostra, dobre dlhý chvost, veľmi dobrý pohyb, pekné kompletné znaky  by mohli byť výraznejšie.     posudzovala pani Ans Schellekens.