Choď na obsah Choď na menu
 


Traja mušketieri

9. 10. 2008

Jedného dňa sa stretli dva krásne hovawarty. Krásny čierno znakatý Wenty Biely démon a nadherná plavá Agaia Victoria Brunensis. Hneď si padli do oka a ich páničkovi už len túžobne očakávali. Koho? No predsa nás!

O dva mesiace sa narodili traja bratia-traja mušketieri. Dvaja znakáči a plavák. Baltic,Baffin a Buddy Boston. Užívali sme si, hrali sme sa a boli sme veľkými maznákmi. A že vraj ja som bol najväčší!!! Ale nesťažujem si. Tie dva mesiace čo sme prežili bok po boku ubehli veľmi rýchlo a my sme sa začali rozchádzať do sveta. Prvý odišiel náš najmenší braček Baltic.

Baltic odišiel bývať do meste Kranj v Slovinsku. Vyrástol z neho ozaj krásny pes, ktorý ma dokonca preObrázok rástol! A to som bol od neho vždy väčšší! Baltic je uchovnený v Slovinsku a na konte má tituly CAC a BOB!!!

Potom odišiel Baffin.

Baffin odcestoval do Švajčiarska kde navštevoval aj psiu škôlku. S Baffinom som sa stretol na KV v Hronci a poviem vám že aj z neho je nádherný plavý krásavec. Baffi je celá mamka! Chvíľu som si myslel že je to ona ale psie črty ho prezradili! :D